Relaksmisja Tennis Tours & konkurs TSL

#WALCZYMYoWYJAZDzRELAKSMISJĄ

Aby wziąć udział w konkursie ze wspaniałą nagrodą wyjazdową: 3- lub 4-dniowy trip na międzynarodowy turniej tenisowy z Biurem Podróży Relaksmisja należy zagrać min. 21 (dwadzieścia jeden) meczów w konkretnej lidze w Sezonie Zasadniczym (czyli do środy 02.02.2022 do północy) i wrzucić min. 5 zdjęć z meczów z konkretnej ligi w odpowiedniej grupie TSL na Facebooku z oznaczeniem:

#walczymyowyjazdzrelaksmisja 

Dla uniknięcia wątpliwości – jeśli ktoś gra w lidze singlowej jak i w lidze mikstowo-deblowej to wspomniane min. 21 meczów powinien mieć odnotowane w jednej z tych lig, a nie łącznie w dwóch. Jeśli ktoś gra w dwóch ligach i w każdej z nich zagra po min. 21 meczów, oraz wrzuci na grupy FB TSL po min. 5 zdjęć z każdej z tych lig to wtedy jego szansę na wygranie konkursu podwajają się.

Ponadto członkowie TSL otrzymują rabaty na wyjazdy tenisowe organizowane przez Biuro Podróży Relaksmisja: 200 PLN/os. na turnieje ATP/WTA oraz obozy tenisowe zlokalizowane na terenie Europy oraz 300 PLN/os na turnieje i obozy organizowane poza Europą.

Odwiedź stronę Relaksmisja Tennis Tours na Facebooku i sprawdź aktualną ofertę wyjazdów:)