Relaksmisja Tennis Tours & Tennis Stars League

#WALCZYMYoWYJAZDzRELAKSMISJĄ

Aby wziąć udział w konkursie ze wspaniałą nagrodą: 4-dniowy wyjazd na turniej tenisowy z Biurem Podróży Relaksmisja należy zagrać min. 21 (dwadzieścia jeden) meczów w jednej z lig TSL w Sezonie Zasadniczym (czyli do 05.06.2024 do północy) i wrzucić min. 5 zdjęć z meczów ligowych w odpowiedniej grupie TSL na Facebooku z oznaczeniami:

#WalczymyoWyjazdzRelaksmisja

Dla uniknięcia wątpliwości – jeśli grasz w lidze Singlowej jak i w lidze Mikstowo-Deblowej to wspomniane min. 21 meczów należy mieć odnotowanych w jednej z tych lig, a nie łącznie w dwóch. Jeśli grasz w dwóch ligach i w każdej z nich zagrasz po min. 21 meczów, oraz wrzucisz na grupy FB TSL po min. 5 zdjęć z każdej z tych lig to wtedy Twoje szanse na wygranie konkursu podwajają się. W tym sezonie walczymy i wyjazd do Turniej do Wiednia (październik 2024).

Członkowie TSL otrzymują rabaty na wyjazdy tenisowe organizowane przez Biuro Podróży RELAKSMISJA: -200 PLN/os. na turnieje ATP/WTA oraz obozy tenisowe zlokalizowane na terenie Europy oraz -300 PLN/os na turnieje i obozy tenisowe organizowane poza Europą.

Odwiedź stronę RELAKSMISJA TENNIS TOURS na Facebooku i sprawdź aktualną ofertę wyjazdów:)